2021-06-26
Найкраще закінчення навчального для гімназистів Витачівської гімназії - це захоплива мандрівка, яка запам'ятовується на все життя, і для нашої гімназії це вже добра традиція. Цього разу шлях юних туристів Витачівської гімназії пролягав на південь України, адже степова Південна Україна - це унікальний історико-культурний регіон нашої держави, де зосереджено чимало цікавих і унікальних туристичних об'єктів.
З метою ознайомлення із історичними особливостями розвитку Запоріжжя, його географією та економічним значенням для регіональної економіки відбулася краєзнавчо-географічна експедиція витачівських гімназистів до Запоріжжя. Мандрівка відбулася в рамках роботи шкільного природничо-географічного товариства імені В.І.Вернадського (керівник експедиції і товариства вчитель географії Хіміченко К.С.) яке вже понад 7 років діє на базі Витачівської гімназії. В ході мандрівки юні туристи відвідали знаменитий острів Хортицю на Дніпрі, ознайомилися із історико-культурним комплексом, відвідали низку музейн
Прогулянка Запоріжжям их комплексів острова Хортиця, а також дослідили особливості місцевої географії (береги Дніпра, характер течії, Дніпрові пороги та їх походження, тощо), ознайомилися із історією найбільшої в Україні гідроелектростанції ДніпроГЕС, та її економічним значенням для української енергетичної системи.
На завершення експедмції відбулася екскурсія центральною частиною Запоріжжя та прогулянка містом.
![]() ![]() | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
П | В | С | Ч | П | С | Н |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |