• Вітаємо учнів Витачівської школи, що стали призерами районного турніру з шашок

Вітаємо учнів Витачівської школи, що стали призерами районного турніру з шашок

2016-11-24

/Files/photogallery/769/IMG_20161125_095313.JPG Фото - з сайту Обухівської РДА

23 листопада в спортивному залі Обухівського районного центру культури та д дозвілля пройшов районний турнір з шашок серед шкіл Обухівщини І-ІІ ступенів, на якому учні нашої школи вибороли ряд призових місць. Мета заходу - розвинути фізичний розвиток, рухові якості, морально-вольові риси характеру та пропаганди цього виду спорту серед учнівської молоді.

/Files/photogallery/769/IMG_20161125_095120.JPGКоманда Витачівської школи на цих змаганнях була представлена лише 6 учасниками, однак половина з них здобули призові нагороди, зокрема у Мохненко Тамари (9 клас) - ІІ місце серед дівчат 9 класу.

У Федоренка Дениса з 6 класу - ІІІ місце у відповідній віковій категорії. В нашого дев'ятикласника Радіонова Родіона також ІІІ місце серед хлопців 9 класу. Всі призери нагороджені грамотами та медалями за призові місця.

Адміністрація Витачівської школи та учнівське самоврядування від щирого серця вітають призерів районного турніру та зичать подальших успіхів на спортивній арені.